زمینه چپ

?اکوسیستم قمار در ایران ۶۰ درصد کوچک شد – حرف مفید

فهرست عناوین

[ad_1]

اکوسیستم قمار در ایران ۶۰ درصد کوچک شد

مهران محرمیان، معاون فناوری‌های نوین بانک مرکزی اعلام کرد:

?همکاری مشترک میان بانک مرکزی، قوه قضائیه و پلیس فتا موجب شده است زیست‌بوم قمار و شرط‌‌بندی در ایران ۶۰ درصد کوچک شود. این اقدامات طبق اعلام معاونت فناوری‌های نوین بانک مرکزی به صورت مشخص در سه بخش هوشمندی در نظارت، همکاری مشترک با دستگاه‌های درگیر با موضوع و اقدامات آگاهی رسانی تشویقی و تنبیهی در این حوزه صورت گرفته است.

? با اقداماتی که صورت گرفته کسی که قمار می‌کند باید بداند به صورت مستقیم تحت رصد هوشمند ما قرار دارد و در کوتاه‌ترین زمان ممکن شناسایی می‌شود.

?هم‌اکنون ۲۰ هزار کارت بانکی اجاره‌ای شناسایی شده‌اند، این کارت‌های اجاره‌‌ای عمدتا از سوی قمارخانه‌داران استفاده می‌‌شده‌اند و تمامی این کارت‌ها مسدود شده‌اند.

Newsb/1/42149

#کسب_و_کار_اینترنتی
#اقتصاد_دیجیتال

sapp.ir/iran_hoshdar

[ad_2]

لینک منبع

جواد عباس پور
جواد عباس پور

در سال 1385 و پس اخذ مهندسی نرم افزار مجموعه دهکده دانش و فناوری را تاسیس نمودم تجربه های بسیاری در زمینه برنامه نویسی، طراحی وب، سئو و دیجیتال مارکتینگ کسب کردم و پروژه های فراوانی در زمینه های متعدد انجام دادم، سپس با انگیزه مشاوره در رشته مدیریت حرفه ای کسب و کار فارغ التحصیل شدم. اکنون علاوه بر حوزه فناوری اطلاعات در امور مشاوره، آموزش، تدریس و پژوهش نیز فعالیت های مستمر دارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *