زمینه چپ

برخی مجوزها و دستاوردها

فهرست عناوین

مجوزها و دستاوردها جواد عباس پور شامل مجوزهای شغلی و تاییدیه های قانونی است که در طول سالهای فعالیت کاری بدست آمده و برای هر کسب وکاری جزوی از افتخارات آن محسوب می شود. در ادامه تنها برخی از این مدارک و مستندات که قابلیت ارائه به عموم دارند در اختیار شما بازدیدکننده محترم قرار خواهد گرفت.
 

مجوز تولید نرم افزارهای سفارشی و توسعه وب 1394

این پروانه کسب اولین بار در سال 1394 دریافت گردید، برای 5 سال معتبر و بالاترین مجوز ارائه شده توسط اتحادیه صنف رایانه و ماشینهای اداری است که شامل نرم افزار، سخت افزار، پشتیبانی و شبکه است و داشتن آن بدین معناست که دریافت کننده مجوز امکان طراحی و تولید هرگونه نرم افزار اعم از تحت ویندوز، تحت وب، پشتیبانی سخت افزاری و شبکه را دارد. لازم به توضیح است این مجوز هر 5 سال یکبار باید تمدید گردد و برای تمدید مکان تجاری، تلفن، ابعاد مشخص و تجهیزات مستقر مورد نیاز می باشد. مجوز سال 1399 تا 1404 نیز در ادامه همین صفحه قابل رویت خواهد بود.
مجوز تولید نرم افزارهای سفارشی و تحت وب
 

مجوز تولید نرم افزارهای سفارشی و توسعه وب 1399

این مجوز تمدید مجوز قبلی برای مدت 5 سال یعنی از سال 1399 تا سال 1404 است گرچه در ابتدای تمدید این پروانه کسب محل آن در آدرس درج شده روی مجوز است اما اکنون دفتر دیتکو به بلوار جانباز تغییر مکان داده است.
مجوز تولید نرم افزارهای سفارشی و صفحات وب
 

نماد اعتماد الکترونیک وزات صنعت معدن و تجارت

نماد اعتماد الکترونیک یک تاییدیه معتبر برای سایت هایی است که فروش اینترنتی دارند تا بازدیدکنندگان بتوانند برای خرید آنلاین بدون دغدغه به آنها اعتماد نموده و خرید خود را انجام دهند و در صورت مواجه شدن با مشکل سریعا آنرا در لینک نماد ثبت نموده و شکایت نمایند زیرا رسیدگی به آن بسرعت و با جدیت انجام و پیگیری خواهد شد. این افتخار نصیب ما شد و از سال 1394 تا کنون که نزدیک به 7 سال میگذرد این نشان بدون هیچگونه شکایت و مغایرتی همچنان با اعتماد به قوت خود باقی است.
نماد اعتماد الکترونیک
 

گواهی شرکت در رویداد ملی اسباب بازی

در سال 1397 رویدادی ملی اسباب بازی با حضور بسیاری از شرکتهای مطرح مانند بازیتا و ایده پردازان جوان برپا شد تا نیاز اسباب بازی کشور با پیشنهاداتی در قالب تیم های استارتاپی مرتفع شود و از میان تیمهای شرکت کننده تعداد 30 تیم موفق به کسب گزینه های لازم برای شرکت در مسابقه شدند که تیم ما نیز جزو آن دسته قرار گرفت بنابراین طراحی یک بازی بسیار ساده و آموزنده را شروع نمودیم و به مدت سه روز آنرا در اختیار کودکان و نوجوانان نزدیک و آشنا قرار دادیم تا بازخورد گرفته و اصلاحات مورد نظر اعمال شد و در این سه روز نفس گیر از رویداد توانستیم رتبه 6 از بین 30 شرکت کننده را بدست آوریم.
رویداد ملی استارتاپ اسباب بازی
 

تیم اول شرکت کننده در مناظرات دانشجویی استان

در سال 1400 با شرکت در پنجمین دوره مسابقات مناظر دانشجویی با مهارت، مطالعه و پژوهش و پشت سر گذاشتن بیش از 12 تیم توانستیم عنوان اول مسابقات استان را از آن خود کنیم و مورد اقبال دانشگاه ها و مراکز علمی کاربردی مشهد قرار گرفته و به مسابقات کشوری راه پیدا کنیم.
پنجمین دوره مسابقات مناظره دانشجویی
 

نائب قهرمان مناظرات دانشجویی کل کشور

در پنجمین مسابقات مناظره دانشجویی کشوری پس از پشت سر گذاشتن مسابقات نیمه نهایی کشوری و سبقت از بسیاری استانها وارد مرحله نهایی مسابقات شدیم که میان چهار تیم از استان های خراسان رضوی، البرز، اصفهان و فارس در مرکز سی تی سنتر شهر اصفهان برگزار شد و در نهایت موفق به کسب عنوان نائب قهرمانی مسابقات شدیم. مصاحبه خبرگزاری صدا و سیمای جمهوری اسلامی با تیم نائب قهرمان مسابقات را می توانید از لینک زیر در خبرگزاری صدا و سیما مشاهده نمایید. لینک مصاحبه با صدا و سیما
مصاحبه جواد عباس پور با خبرگزاری جمهوری اسلامی
 

شرکت موثر در مسابقات استارتاپ ویکند

در سالهای 1394 تا 1397 بیشترین مسابقات استارتاپ ویکند شهری در استانهای کشور برگزار شد زیرا مقوله شرکت های استارتاپی تقریبا در شروع مسیر پر تلاطم خود بود و مراکز مختلف دولتی به دنبال ایده های ناب و کاربردی برای حل مشکلات شهری و اجتماعی بودند بنابراین با تشکیل یک تیم متخصص اقدام به شرکت در برخی از آنها نمودم که یکی از مهمترین مسابقات استارتاپ ویکند شهر ایمن، شهر هوشمند مشهد بود.
استارتاپ ویکند شهر ایمن شهر هوشمند مشهد
 

کسب مقام سوم در استارتاپ ویکند شهر هوشمند

در استارتاپ ویکند شهر هوشمند ایده های فراوانی برای اشتغال زایی و حوزه خدمات اجتماعی ارائه شد و یکی از استارتاپ های کاربردی ورکینو بود که نظر داوران و مخاطبان را به خود جلب نمود و توانست مقام سوم استان را به دست بیاورد. خلاصه فعالیت استارتاپ ورکینو سیستم کاریابی از خانه برای افرادی که تخصص و مهارت حرفه ای در کارها نداشتند بود بدین صورت که مشاغلی مانند تایپ، طراحی، نقشه کشی، خیاطی و امثال آن خدمت رسان بودند و از سوی دیگر افرادی که خواهان پروژه هایی در این زمینه بودند مشخصات را ثبت نموده و منتظر ارسال قیمت و زمانبندی خدمت رسان ها میشدند.

 

گواهینامه ها، تاییدیه ها و افتخارات

در طول سالهای متمادی از شروع فعالیت تا کنون دستاوردهای بسیاری نصیب حقیر گردیده است که در این مجال صرفا برخی از مهمترین آنها که با تلاش فراوان به دست آمده درج گردیده است اما بسیاری از این گواهینامه ها و افتخارات مربوط به مشاغل گذشته از اینجانب بوده و مرتبط با کسب و کار فعلی من نیستند بنابراین از درج آنها در سایت خود داری نمودم.

جواد عباس پور
جواد عباس پور

در سال 1385 و پس اخذ مهندسی نرم افزار مجموعه دهکده دانش و فناوری را تاسیس نمودم تجربه های بسیاری در زمینه برنامه نویسی، طراحی وب، سئو و دیجیتال مارکتینگ کسب کردم و پروژه های فراوانی در زمینه های متعدد انجام دادم، سپس با انگیزه مشاوره در رشته مدیریت حرفه ای کسب و کار فارغ التحصیل شدم. اکنون علاوه بر حوزه فناوری اطلاعات در امور مشاوره، آموزش، تدریس و پژوهش نیز فعالیت های مستمر دارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *